PROFESIONĀLI RISINĀJUMI TAVAI BŪVEI

Metāla konstrukciju ražošana Baltijas valstu un ES tirgum

SIA „ToGet"

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „ToGet” dibināta 2010. gadā ar mērķi kļūt par profesionālu un atpazīstamu līderi metālapstrādes un stiklu stiprinājumu izstrādes nozarē! Kompānijas veiksme ir balstīta uz godīgu, atbildīgu biznesu un ētisku attieksmi. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu spektru, augstu kvalitāti, individuālu un elastīgu pieeju katram klientam. Galvenais uzņēmuma darbības veids ir metālapstrāde un metāla izstrādājumu ražošana.

 

Uzņēmums saviem esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā plašu ar metālapstrādi saistītu pakalpojumu klāstu, kurā ietilpst rasējuma izstrāde, projektu izstrāde, metāla griešana, zāģēšana, locīšana, metināšana, virpošana, frēzēšana un slīpēšana, stikla stiprinājumu izstrāde un pēcapstrāde, kā arī uzstādīšanas un montāžas darbi.

 

Laika gaitā uzņēmums ir strauji attīstījies - ir paplašinātas ražošanas telpas, iegādātas modernas tehnoloģijas iekārtas, paplašināts pakalpojumu klāsts, veikta profesionālu darbinieku atlase, uzņēmums aug un mērķtiecīgi attīstās ar katru dienu.

 

Mēs esam gatavi izaicinājumiem, gatavi darīt visu iespējamo un reizēm pat mazliet vairāk, lai sniegtu to, kas visvairāk nepieciešams mūsu klientam.

Mūsu vīzija

Vēlamies kļūt par konkurētspējīgu, stabilu un atpazīstamu metālapstrādes uzņēmumu gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, kas nodrošina augstu ražošanas un uzstādīšanas kvalitāti.

Mūsu vērtības

Lojalitāte - mūsuprāt ir viena no svarīgākajām vērtībām veiksmīgai sadarbībai uzņēmumā, kas veido un palīdz uzturēt korektas un caurspīdīgas attiecības ar visiem mūsu klientiem.


Kvalitāte - mums ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvu produktu ražošanu un pakalpojumu sniegšanu, atbilstoši klientu vajadzībām un vēlmēm.


Precizitāte - viena no svarīgākajām vērtībām mūsu uzņēmumā ir precizitāte attiecībā uz izpildes termiņiem, kas būtiski iespaido turpmāko sadarbību ilgtermiņā, izzinot klientu vajadzības un vēlmes

TOGET