PROFESIONĀLI RISINĀJUMI TAVAI BŪVEI

Metāla konstrukciju ražošana Baltijas valstu un ES tirgum

Ražošana

Mūsu ražotnē iespējams izgatavot gan atsevišķu konstrukciju detaļas, gan lielas konstrukcijas dažādu materiālu savienojumā. Konstrukciju izgatavošanai mēs galvenokārt izmantojam metālu un nerūsējošo tēraudu. Papildus, strādājam arī tādiem materiāliem kā stiklu, koku, plastmasu un citiem materiāliem pēc klientu izvēles.

 

Metāla detaļas – parasti tās pilda konstrukciju nesošo funkciju. No metāla visbiežāk Izgatavojam konstrukciju rāmjus, metāla margas, metāla pakāpienus, metāla stiprinājumus, metāla norobežojumus un citus izstrādājumus.

 

Koka detaļas – konstrukciju izveidē koka detaļas klienti visbiežāk izvēlas kāpņu pakāpieniem, trepju margām un kāpņu nesošajai konstrukcijai. Koka detaļas vienmēr labi izskatās, tās ir viegli kopjamas un pie pareizas ekspluatācijas ilgi kalpo savam saimniekam.

 

Stikla detaļas – tas ir ļoti interesants materiāls, jo galvenā stikla īpašība ir caurspīdīgums. Šādu īpašību nenodrošina neviens cits materiāls, tāpēc konstrukcijas, kurās ir izmantots stikls, izskatās neparasti un moderni. Stikla elementus var izmantot gan vizuālu efektu radīšanai, gan praktiskiem mērķiem. Lai arī stikls ir trausls materiāls - tas var kalpot arī kā konstrukcijas nesošā daļa.

Kvalitāte

Konstrukciju detaļas mēs izgatavojam ar jaunākajām tehnoloģijām. Pateicoties tam, mūsu izstrādājumi iegūst īpašu precizitāti un kvalitāti. Saražoto galaproduktu kvalitāti novērtē gan mūsu klienti, gan arī meistari, kas uzstāda konstrukcijas paredzētajos projektos. Nevainojamā produktu kvalitāte garantē konstrukciju kalpošanu ilgtermiņā.

TOGET